O usługach biura - Wirtualne Biuro Szczecin

Przejdź do treści

Menu główne:

O usługach biura

Adres dla firmy
Adres to jeden z elementów budujących wizerunek firmy. Nasze wirtualne biuro posiada siedzibę w Szczecinie, na ulicy Niemierzyńskiej 7. Jest to miejsce blisko centrum, ale już poza strefa płatnego parkowania. Na podstawie podpisanej z nami umowy będą mogli Państwo założyć firmę pod tym adresem oraz posługiwać się nim w swoich materiałach firmowych oraz reklamowych. Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że podlegamy pod I Urząd Skarbowy ul. Drzymały, który w ankietach BCC kilkakrotnie był wyróżniany w konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

Skanowanie poczty
Na podstawie upoważnienia listy są skanowane i przesyłane na Państwa e-mail.
Dzięki temu już w dniu otrzymania przesyłki istnieje możliwość zapoznania się z jej zawartością.

Obsługa poczty przychodzącej
Odbieramy całą pocztę przychodzacą lub awiza w przypadku listów poleconych (na podst. upowaznienia - jeżeli tak zostanie zawarta umowa).
Otrzymane przesyłki przechowujemy do czasu odebrania lub przesyłamy na wskazany adres. Zakres zależy od podpisanej umowy.
Odebrana korespondencja jest opisana dzięki temu macie Państwo możliwość sprawdzenia kiedy zostały odebrane.

Powiadomienie o przesyłkach
Informacja o odebranych przesyłkach listowych, kurierskich jest przesyłana na wskazany przez Państwa adres mailowy oraz telefon komórkowy.

Wirtualne Biuro Szczecin - tel. +48  720 03 06 09

Obsługa poczty wychodzącej
W ramach tej usługi możecie Państwo zlecić nam drukowanie oraz wysyłanie korespondencji.

Obsługa telefonu
Możecie Państwo zlecić nam obsługę swojego numer telefonu, udzielanie podstawowych informacji o firmie i rodzaju działalności, adresach mailowych, możliwościach spotkań. Możemy także przekierowywać połączenia przychodzące na wskazany numer komórkowy.

Przekazywanie poczty
W zależności od zakresu podpisanej umowy całą pocztę przychodzacą lub awiza w przypadku listów poleconych przsyłamy na wskazany w umowie adres.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego